Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie wspiera niektórych funkcji, których wymagamy, przez co możesz mieć ograniczony dostęp do niektórych funkcjonalności serwisu. Zaktualizuj swoją przeglądarkę tutaj

Zwroty i reklamacje

Jeżeli koszula została wykonana zgodnie z projektem, a mimo to nie spełnia Państwa oczekiwań, z przykrością informujemy, że w takiej sytuacji zgodnie z art. 38 ust. 3 pkt 4 ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. Klientowi nie przysługuje prawo odstąpienia od Umowy. Dostarczony towar ma na indywidualny charakter i nie jest rzeczą nieprefabrykowaną.

Jeżeli natomiast, otrzymana koszula nie zgadza się z opłaconym przez Państwa zamówieniem lub posiada wady, należy nas poinformować o tym fakcie wysyłając maila na adres reklamacje@kuzma-tailoring.com lub też pisemnie na adres Kuzma Group Sp. z o.o., ul. Królowej Jadwigi 91c/26, 30-209 Kraków, wskazując stwierdzoną wadę lub też niezgodność, jak również datę w jakiej została stwierdzona.

Po otrzymaniu potwierdzenia otrzymania informacji o zgłaszanej reklamacji, towar należy odesłać wraz z pisemnym opisem wady lub formularzem reklamacyjnym pobranym ze strony Sklepu i dowodem zakupu w Sklepie, listem poleconym lub inną formą przesyłki, na adres: Kuzma Group Sp. z o.o., ul. Królowej Jadwigi 91c/26, 30- 209 Kraków z dopiskiem: „Reklamacja”.

W ciągu 14 dni liczonych od dnia następnego od otrzymania przez Sklep przesyłki zawierającej reklamowany towar Klient otrzyma informację o sposobie rozpatrzenia reklamacji.

Reklamowany towar jest wysyłany przez klienta na jego koszt i ryzyko. 

POBIERZ formularz reklamacyjny (link, pdf z formularzem)

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z nami.

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z naszą polityką.